Tekerlekli Paten 1. Kademe Yardımcı Antrenör Eğitim Kursu Başvuruları Açıldı

Tekerlekli Paten 1. Kademe Yardımcı Antrenör Eğitim Kursu, 10-15 Ocak 2024 tarihleri arasında Muğla/Ula’da düzenlenecek. Kursa katılım için başvurular başlamış olup ve kontenjan 75 kişiyle sınırlıdır.

Başvurular, Spor Bilgi Sistemi üzerinden gerçekleştirilecek. İlgilenen adaylar, E-devlet üzerinden Spor Elemanı bölümüne ulaşarak Kurs Başvuru adımlarını takip edebilirler. Kurs kaydı yapılırken iletişim bilgilerinin doğruluğuna ve mail adreslerine özellikle dikkat edilmesi gerekiyor. Federasyon onayıyla birlikte adaylara referans numarası mail ile iletilerek kayıt süreci tamamlanacak.

Ödemeler, Garanti Bankası şubeleri veya internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirilecek. Kurs ücreti 600 TL olarak belirlenmiş olup, ödeme işlemi Spor Federasyonları Ödemeleri seçeneği altında, kursiyerin TC Kimlik Numarası ve referans numarasıyla yapılacak. Havale veya EFT ile ödeme kabul edilmeyecektir.

Katılımcıların, Spor Eğitimi Daire Başkanlığı tarafından açılan Temel Eğitim Kursu’nda başarılı olmaları gerekmektedir. Aksi takdirde bu kurslara başvuru yapılamayacak.

Kursa katılacakların, sisteme eksiksiz bilgi ve belgelerini girmeleri önemlidir. Ayrıca, kursiyerlerin kursa gelirken 2 adet vesikalık fotoğraf getirmeleri zorunludur. Kursiyerler, kendi paten ekipmanlarını getirmeli ve uygulama eğitimi sırasında kask takmak zorundadır.

Ödeme için kullanılacak IBAN Numarası: TR97 0001 0007 1897 6673 725004
Banka: Ziraat Bankası

Detaylı bilgi ve başvuru için ilgili sporcuların federasyonun resmi web sitesini ziyaret etmeleri gerekmektedir. Başvuru süresi ve detaylarıyla ilgili daha fazla bilgiye federasyonun resmi sitesinden ulaşılabilecektir.

Diğer Habeler

Nerede Kaykay Yapılır?

Size en yakın kaykay parkını görmek için tıklayınız.

Yarış Takvimi

Ulusal ve Uluslararası yarış tarihlerini takikp edin!

Başarılar

Yarış sonuçları, başarılarımız ve uluslararası ödüllerlimiz...