Tekerlekli Paten 1. Kademe Yardımcı Antrenör Eğitim Kursu 10-14 Mayıs 2024

Federasyon Başkanlığımızca
Tekerlekli Paten 1. Kademe Yardımcı Antrenör Eğitim Kursu 10-14 Mayıs 2024 tarihlerinde İstanbul’da yapılacaktır.
Başvuru kontenjanı 50 kişi ile sınırlıdır.

Başvurular alttaki adımlarla yapılacaktır:

E-devlet arama butonundan Spor Bilgi Sistemi —> Spor Elemanı —> Kurs Başvuru adımları izlenerek federasyon ve kendinize uygun kademe seçimlerini yaparak kursa kaydınızı yapabilirsiniz. Kayıt yaparken iletişim bilgilerinizin ve mail adresinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kayıt yaptıktan sonra federasyon tarafından verilecek onay neticesinde tarafınıza referans numarası mail ile gönderilecektir. Referans numarası geldikten sonra ödemelerinizi şu şekilde yapabilirsiniz:

Ziraat Bankası şubelerinden veya Ziraat Bankası internet bankacılığından; 
Fatura Ödemesi > Abone No İle Ödeme > Kurum Seçiminden = Spor Federasyonları Ödemeleri seçilerek, kursiyere ait TC Kimlik Numarası girildiğinde belirtilen Referans Numarasına yapılacaktır. Ödeme yapıldığında sistem üzerinden federasyon tarafından kaydınız onaylanacaktır.

İban numarasına havale veya EFT ile yapılan ödemeler kesinlikle kabul edilememektedir.

Spor Eğitimi Daire Başkanlığı tarafından açılan Temel Eğitim Kursu’na katılıp başarılı olamayanlar bu kurslara başvuru yapamazlar.

İstenen bilgi ve belgelerin eksiksiz olarak sisteme girilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde başvurunuz onaylanmayacaktır. Tüm kursiyerlerin kursa gelirken 2 adet vesikalık fotoğraf getirmesi zorunludur.

Kurs Ücretleri:
1. Kademe: 600 TL

Kursiyerler paten ekipmanlarını kendileri getireceklerdir. Kursiyerlerin uygulama eğitimi sırasında kask takması zorunludur.

ÖDEME IBAN NO
TR54 0001 0007 1897 6673 7250 02

Diğer Habeler

Nerede Kaykay Yapılır?

Size en yakın kaykay parkını görmek için tıklayınız.

Yarış Takvimi

Ulusal ve Uluslararası yarış tarihlerini takip edin!

Başarılar

Yarış sonuçları, başarılarımız ve uluslararası ödüllerlimiz...