Sokak Disiplini 100. Yıl Cumhuriyet Kupası Kazananları Belli oldu

Türkiye Kaykay Federasyonu’nun Cumhuriyetin 100. Yıl etkinlikleri çerçevesinde Karaman’da düzenlediği Sokak Disiplini 100. Yıl Cumhuriyet Kupası yarışmaları, sokak disiplini kategorisinde son gün yapılan final yarışmalarının ardından sona erdi.

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Skatepark Kaykay Pisti’nde 5’i kadın olmak üzere 16 sporcunun katılımı ile düzenlenen yarışmaların finalinde ise Türkiye’nin en iyi kaykaycıları sergiledikleri muhteşem hareketlerle kaykay severlere unutamayacakları bir final etabı yaşattı.

Kaykay severlerinde yoğun ilgi gösterdiği yarışmalar sonunda erkeklerde Berke Dikişçioğlu birinci, İbrahim Yılmaz ikinci, Recep Canal üçüncü olurken kızlarda Melis Sakaoğlu birinci, Safa Merve Nalçacı ikinci, Aysel Özgür üçüncü oldu.

Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, Spor Hizmetleri Müdürü Mustafa Karadeniz, Kaykay Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Kulioğlu, Teknik Kurul Üyesi Baran Tansel ve milli takım antrenörü Hüseyin Yıldız tarafından verildi.

Diğer Habeler

Nerede Kaykay Yapılır?

Size en yakın kaykay parkını görmek için tıklayınız.

Yarış Takvimi

Ulusal ve Uluslararası yarış tarihlerini takikp edin!

Başarılar

Yarış sonuçları, başarılarımız ve uluslararası ödüllerlimiz...