Kaykay 1. Kademe Yardımcı Antrenör Eğitim Kursu 04-08 Temmuz 2024

Federasyon Başkanlığımızca

Kaykay 1. Kademe Yardımcı Antrenör Eğitim Kursu 04-08 Temmuz 2024 tarihlerinde  Ankara’da yapılacaktır.

Başvuru kontenjanı 40 kişi ile sınırlıdır.

Başvurular alttaki adımlarla yapılacaktır:

E-devlet arama butonundan Spor Bilgi Sistemi —> Spor Elemanı —> Kurs Başvuru adımları izlenerek federasyon ve kendinize uygun kademe seçimlerini yaparak kursa kaydınızı yapabilirsiniz. Kayıt yaparken iletişim bilgilerinizin ve mail adresinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kayıt yaptıktan sonra federasyon tarafından verilecek onay neticesinde tarafınıza referans numarası mail ile gönderilecektir. Referans numarası geldikten sonra ödemelerinizi şu şekilde yapabilirsiniz:

 

Ziraat Bankası şubelerinden veya Ziraat Bankası internet bankacılığından

Ödemeler> Diğer Ödemeler > Diğer Kurumlar >GSB Ödemeleri = Spor Federasyonları Ödemeleri seçilerek, kursiyere ait TC Kimlik Numarası girildiğinde belirtilen Referans Numarasına yapılacaktır. Ödeme yapıldığında sistem üzerinden federasyon tarafından kaydınız onaylanacaktır.

İban numarasına havale veya EFT ile yapılan ödemeler kesinlikle kabul edilememektedir.

Spor Eğitimi Daire Başkanlığı tarafından açılan Temel Eğitim Kursu’na katılıp başarılı olamayanlar bu kurslara başvuru yapamazlar.

İstenen bilgi ve belgelerin eksiksiz olarak sisteme girilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde başvurunuz onaylanmayacaktır. Tüm kursiyerlerin kursa gelirken 2 adet vesikalık fotoğraf getirmesi zorunludur.

 

Kurs Ücretleri:

1.Kademe: 600 TL

 

Kursiyerler Kaykay ekipmanlarını ve koruma ekipmanlarını getirmeleri gerekmektedir (kask, dizlik, dirseklik ve bileklik). Ayrıca kursiyerlerin dizüstü bilgisayarlarını kurs süresince yanında bulundurmaları gerekmektedir.

 

ÖDEME IBAN NO

TR54 0001 0007 1897 6673 7250 02

 

Diğer Habeler

Nerede Kaykay Yapılır?

Size en yakın kaykay parkını görmek için tıklayınız.

Yarış Takvimi

Ulusal ve Uluslararası yarış tarihlerini takip edin!

Başarılar

Yarış sonuçları, başarılarımız ve uluslararası ödüllerlimiz...